Oferta klubu

Zajęcia w małych grupach

W fitHOME odbywają sie zajęcia w małych grupach treningowych. Daje to możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącym, umożliwia instruktorowi opiekę nad wszystkimi uczestniczkami zajęć oraz korektę techniki wykonywania ćwiczeń.

Nasze studio będzie znakomitym wyborem dla kobiet, które preferują kameralne warunki oraz potrzebują spokoju i skupienia podczas treningu.

O naszych gości dba zespół profesjonalnych trenerów, którzy poprowadzą wiele różnych rodzajów zajęć, począwszy od relaksacyjnej jogi, poprzez pilates, po ćwiczenia z obciążeniami umożliwiające modelowanie sylwetki oraz dynamiczne treningi spalające tkankę tłuszczową.

Treningi personalne

Treningi personalne w fitHOME odbywają się w kameralnej atmosferze, na sali, gdzie ćwiczą jednocześnie maksymalnie 3 osoby wraz ze swoimi trenerami.

To idealne warunki dla indywidualistów ceniących ciszę, a także dla tych osób, dla których ważna jest anonimowość, dyskrecja  i które nie chcą przypadkowo spotkać w czasie treningu swoich uczniów, studentów czy pacjentów.

W razie pytań zadzwoń, a pomożemy Ci w sprecyzowaniu celów, dobraniu odpowiedniego rodzaju treningu, diety, a także najlepszego dla Ciebie trenera, który przeprowadzi Cię przez proces, nauczy prawidłowego wykonywania ćwiczeń i doradzi w kwestii dostosowania diety.