Zdjęcie artykułu

Akademia jogi

Chcesz podnieść świadomość własnego ciała, poszerzać zakresy ruchu, zwiększać elastyczność mięśni i stawów, a jednocześnie spędzić miło czas? Odpowiedzią na te potrzeby mogą okazać się zajęcia Akademia jogi  –  joga dla początkujących, prowadzona przez wykwalifikowaną instruktorkę. Podczas spotkań  wykonujesz ćwiczenia zgodne z indywidualnymi możliwościami i poziomem zaawansowania.

Joga dla początkujących w Olsztynie na Jarotach

Akademia jogi to zajęcia na bazie jogi akademickiej – najbardziej demokratycznego rodzaju ruchu, aktywności fizycznej dla każdego. W trakcie praktyki wykonuje się wszystkie tradycyjne asany ale każdy wybiera swój poziom zaawansowania. Metody wykorzystywane w jodze akademickiej są potwierdzone naukowo, w szczególności oparte są o naukę o rekreacji ruchowej. Praktyka jogi akademickiej to proces, w którym dążymy do osiągnięcia dobrostanu psychofizycznego a nie do wyników sportowych.

Zajęcia jogi dla początkujących i nie tylko…

Do tej pory nie miałaś okazji praktykować? Joga dla początkujących będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Poznasz najpopularniejsze, podstawowe pozycje, nauczysz się je poprawnie wykonywać i harmonizować ruch z oddechem. Celem jest dążenie do osiągnięcia dobrostanu psychofizycznego, dlatego każde spotkanie to wyjątkowe doświadczenie łączące w sobie pracę nad swoją sprawnością i relaks.

Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie pod okiem doświadczonej instruktorki, która doskonale wie, jaki potencjał mają w sobie ćwiczenia dobierane w taki sposób, abyś mogła stopniowo poszerzać swoje umiejętności i poznawać możliwości własnego ciała.

Aneta Palińska joga akademicka

Sprawdź inne zajęcia z kategorii

JOGA I STRETCHING

(kliknij na zdjęcia, aby dowiedzieć się więcej)

Rozkład Czasowy Wydarzenia (1)

____Sobota____
-
Aneta