Joga

Joga jest praktyką, która od wieków przyciąga ludzi z całego świata, oferując przede wszystkim ćwiczenia fizyczne umożliwiające rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni. W naszym studiu staramy się łączyć starożytne tradycje z nowoczesnymi metodami, tak, aby dostarczyć Wam kompleksowe doświadczenie, wspierające całe ciało.

Joga w Olsztynie na Jarotach – różne formy

Na ćwiczeniach jogi w naszym studiu w Olsztynie, skupiamy się na fizycznej pracy nad ciałem, z której samoczynnie wypłynie poprawa funkcji mentalnych. Podczas zajęć, kiedy już zasuwamy drzwi sali ćwiczeń, odcinamy się od świata. Skupiamy się wtedy wyłącznie na ćwiczeniach oraz ich prawidłowym wykonaniu i zgraniu z oddechem. Zapominamy na chwilę o pracy, obowiązkach, nawet o dzieciach 😉

Kliknij na zdjęcia poniżej aby dowiedzieć się więcej o zajęciach w kategorii

JOGA I STRETCHING

Joga dla każdego

Zajęcia są zaprojektowane tak, aby były dostępne dla każdego, niezależnie od wieku, poziomu sprawności czy doświadczenia. Ważne jest dla nas, aby każda osoba mogła znaleźć w nich coś dla siebie i w szybki oraz bezpieczny sposób robić postępy i z radością obserwować efekty. A będą to efekty w postaci sprawnego, sprężystego ciała, świetnej, wyprostowanej sylwetki i umiejętności odprężania ciała i usuwania z niego niepotrzebnych napięć.

Proponowane zajęcia obejmują różnorodne style oraz techniki, poczynając od delikatnych ćwiczeń rozciągających, po zajęcia, na których uczymy bardziej zaawansowanych pozycji.

Zalety uprawiania jogi

Zalety regularnej praktyki jogi są wielowymiarowe. Na poziomie fizycznym, ćwiczenia pomagają zwiększyć elastyczność, wzmacniają mięśnie, a także poprawiają równowagę i mobilność. Joga jest również doskonałym sposobem na detoks organizmu. Warto wspomnieć, że regularna praktyka może poprawić koncentrację, pamięć oraz ogólne poczucie dobrostanu.

Rodzaje zajęć w kategorii JOGA I STRETCHING

Przeczytaj opisy proponowanych zajęć jogi i wybierz te, które będą najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom na dzień dzisiejszy. Możesz wypróbować wszystkie zajęcia z naszej oferty i zostać na tych, które Cię uwiodą, a jeśli wolisz, możesz też uczęszczać na różne zajęcia zamiennie, a także mieszać je z innymi rodzajami aktywności, jak na przykład Pilates.

Inne rodzaje treningów w naszym Studio