Zdjęcie artykułu

Zdrowy kręgosłup

Masz świadomość jak ważny jest zdrowy kręgosłup i chcesz o niego zadbać? Marzysz o życiu bez bólu? O swobodzie poruszania się, pełnych zakresach ruchu?

Co powiesz na zajęcia Zdrowy kręgosłup, prowadzone w naszym klubie w Olsztynie na Jarotach w małych, kameralnych grupach?

Celem naszych zajęć jest wzmocnienie gorsetu mięśniowego, nauka prawidłowych nawyków, trzymania ładnej, skorygowanej postawy, rozluźnienie napięć mięśniowych, uelastycznienie powięzi, co jest istotnym krokiem w kierunku pozbycia się bólu okolic kręgosłupa, stawów biodrowych, a także zapobieganiu bólom.

Istotnym elementem treningu jest nauka, jak w czynnościach życiowych nie powodować obciążeń kręgosłupa i jak radzić sobie z konsekwencjami siedzącego trybu życia, który stał się obecnie normą.

Jakie ćwiczenia na zdrowy kręgosłup?

Trening prowadzony jest w spokojnym tempie, z wykorzystaniem niewielkich obciążeń. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich osób, w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Odbywają się w kameralnym gronie pod okiem doświadczonej instruktorki.

Dawno nie ćwiczyłaś? Masz obawy przed rozpoczęciem aktywności fizycznej z powodu słabej kondycji, przebytych urazów?

Gwarantujemy, że to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Ćwicząc w małej grupie dostajesz bezpośrednią opiekę naszej instruktorki i możesz dostosować aktywność do swoich indywidualnych możliwości. Dostaniesz wsparcie i motywację do regularnej praktyki, a jako bonus możesz nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie.

Spróbuj! Zapisz się na zajęcia i zacznij ćwiczyć już dziś!