Zdjęcie artykułu

Joga Stretch

Joga Stretch to ćwiczenia rozciągające oparte na pozycjach jogi. Na zajęciach skupiamy się na wykorzystaniu ruchu do rozgrzewania, rozciągania a przede wszystkim wzmacniania mięśni, poprawiamy elastyczność i przepływ energii w ciele.

Program pozwoli Ci wzmocnić ciało, zwiększyć elastyczność oraz osiągnąć wewnętrzną harmonię i spokój. To idealna równowaga między aktywnością a relaksem, która przyniesie korzyści zarówno ciału, jak i umysłowi.

Zajęcia Joga Stretch kierujemy do wszystkich osób, niezależnie od poziomu rozciągnięcia. Proponowane ćwiczenia, oparte na asanach jogi, można wykonywać na wielu poziomach, poczynając od najłatwiejszych do bardziej zaawansowanych. Są odpowiednie dla osób początkujących.

Zbawienny wpływ rozciągania na nasze ciało i życie został już szeroko opisany. Do bogatego grona korzyści płynących z rozciągania zaliczamy:

– wzmocnienie kości w stawów, zwiększenie gęstości kości

– wzmocnienie i uelastycznienie mięśni

– redukcja napięć mięśniowych

– zwiększenie zakresów ruchu

– zmniejszenie ryzyka kontuzji, zarówno podczas innych treningów jak i w życiu codziennym

– wysmuklenie sylwetki

– poprawa krążenia

– poprawa nastroju i możliwości umysłowych

– poprawa jakości snu

Zajęcia w naszym Studiu w Olsztynie na Jarotach odbywają się w małej grupie, prowadzone są przez nauczycielkę jogi. Już po kilku spotkaniach zauważysz zmiany w swoim ciele oraz przekonasz się jak sprawne ciało wpływa na życie codzienne.

Stretching na bazie jogi to propozycja dla osób, które chcą pracować nad swoim ciałem, ale niekoniecznie iść w kierunku filozofii jogi. Na zajęciach skupiamy się na pracy nad ciałem, z której samoczynnie wypłynie poprawa funkcji mentalnych.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Rozkład Czasowy Wydarzenia (1)

___Środa______
-
Marta