Zdjęcie artykułu

Małgorzata Sycin

Trener personalny z zamiłowania.

Ukończyła kursy: trener personalny akredytowany przez REPs Polska – Register of Exercise Professionals, instruktor siłowni, techniki rolowania, modelowanie pośladków z analizą najnowszych metod treningowych.

Pasjonatka sportu i aktywnego spędzania czasu. W sporcie próbuje różnych dyscyplin i z każdej bierze to co najlepsze. Kieruje się holistycznym podejściem do życia. Interesuje się szeroko pojętą psychologią, a że ciało i umysł są ze sobą połączone, to przenosi wiele aspektów do swoich zajęć.

„Na każdą osobę patrzę indywidualnie. Moim celem jest pomoc kobietom poczuć się lepiej, każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie. Zależy mi aby każda osoba pod moją opieką poprawiła przede wszystkim swoje zdrowie fizyczne, przy okazji uatrakcyjniając sylwetkę, jak również zachowując równowagę psychiczną, poprawiając swoje samopoczucie, a tym samym poprawiając jakość codziennego życia, stając się szczęśliwym człowiekiem.

Dużą uwagę zwracam na technikę wykonywanych ćwiczeń przez każdego uczestnika. Na treningach ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera i dobra energia.”

Gosia

Gosia prowadzi w fitHOME Wieczorne wzmacnianie plus cardio